Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
smaczne i wszystko zgodnie z zamówieniem :)
Szybka realizacja zamówienia
Ok!
Brak
Dużo i bardzo smaczne😎
Zbyt długie oczekiwanie na dostawę prawie 1,5 godziny opóźnienia od wyznaczonego czasu
ryż nie był gotowy do końca, sushi się rozwalili jak fylko bierze ich patyczkami, jak nie wierzycie w to to proszę o kontakt ja dodam wszystkie zdjęcia, ale tak naprawdę było w cale spoko